Deelnemers
De volgende personen hebben zich ingeschreven voor het derde Erasmus Rapidtoernooi op zaterdag 20 oktober 2012.
Naam | Vereniging | Rating | |
1 | FM Ivo Wantola | LSG | 2351 |
2 | FM Joost van Ruitenburg | RSR Ivoren Toren | 2316 |
3 | IM Fred Slingerland | Oegstgeest ’80 | 2312 |
4 | Julian van Overdam | Charlois Europoort | 2308 |
5 | Nathanael Spaan | RSR Ivoren Toren | 2202 |
6 | Jan van Overdam | Charlois Europoort | 2196 |
7 | Jaap Staal | Charlois Europoort | 2140 |
8 | Erik Both | Spijkenisse | 2125 |
9 | Frank van Zutphen | Erasmus | 2072 |
10 | Rick Ensering | Rokado | 2055 |
11 | Melvin Holwijn | SC Dordrecht | 2007 |
12 | Friso Rosinga | – | 2000 |
13 | Andrzej Pietrow | Erasmus | 1996 |
14 | Naomi Snikkers | De Willige Dame | 1884 |
15 | Paul Dekker | RSR Ivoren Toren | 1878 |
16 | Paul Wilhelm | Erasmus | 1874 |
17 | Leo Verhoeven | Erasmus | 1873 |
18 | Johan van de Griend | SC Dordrecht | 1848 |
19 | Matthijs Dijkstra | HMC Calder | 1830 |
20 | Wilfried Graveland | Nieuwerkerk aan den IJssel | 1820 |
21 | Marcel Tillemans | Onesimus | 1776 |
22 | Arie de Jong | Erasmus | 1757 |
23 | Clement van Eijsden | Onesimus | 1755 |
24 | Mark Beijen | RSR Ivoren Toren | 1749 |
25 | Udo Hammermeister | SC Solingen 1928 | 1732 |
26 | Han Everaars | Nieuwerkerk aan den IJssel | 1723 |
27 | Frits Steenbergen | Erasmus | 1722 |
28 | Klaas de Ruijter | Shah Mata | 1707 |
29 | Ral Simon | Ashtapada | 1699 |
30 | Arend Bongers | RSR Ivoren Toren | 1694 |
31 | Gerard Kastelein | SO Rotterdam | 1670 |
32 | Jan van Dijk | – | 1650 |
33 | Willem van der Wel | Nieuwerkerk aan den IJssel | 1644 |
34 | Otto Berger | Schaakgenootschap Rijswijk | 1641 |
35 | Joram Simons | Erasmus | 1639 |
36 | Wim Bergers | Scheve Toren | 1630 |
37 | Shakir Salih | RSR Ivoren Toren | 1583 |
38 | Cor van As | Erasmus | 1565 |
39 | Alik Tchavelachvili | Erasmus | 1562 |
40 | Roger Helsen | Westerlo | 1559 |
41 | Tabitha Snikkers | De Willige Dame | 1546 |
42 | René Weerts | SHTV | 1546 |
43 | Dominique Taapken | Onesimus | 1527 |
44 | Ab Scheel | Messemaker 1847 | 1507 |
45 | Emilian de Kievit | RSR Ivoren Toren | 1493 |
46 | Hugo Trimp | Nieuwerkerk aan den IJssel | 1410 |
47 | Ger Schraa | Shah Mata | 1390 |
48 | Bert-Jan Melchers | SC Purmerend | 1307 |
49 | Sam van Dongen | DSC / Botwinnik | 945 |
50 | David Bakker | UCS De Rode Loper | – |
51 | Casper Pietrow | Erasmus | – |
52 | Livia Pietrow | Erasmus | – |
53 | Tjeerd Plantinga | – | – |
54 | Michael Siebel | – | – |