Flanders niet te kloppen

In de twaalfde ronde van de interne competitie was het ditmaal een redelijk volle bak. In totaal werden er dertien partijen gespeeld. Flanders wist ook nu weer zijn zegereeks voort te zetten. Ditmaal was De Knegt niet tegen hem opgewassen.

Slechts in de eerste ronde wist Witvliet hem een nederlaag toe te brengen, sindsdien heeft hij in de interne competitie alleen nog maar gewonnen. Is hij nog te stoppen dit seizoen? Inmiddels staat hij een vol punt los van Van ‘t Hoenderdaal (halfje vanwege bardienst) en Van Zutphen (behaalde een overwinning tegen Smit).

Daarachter is een brede middenmoot te vinden van spelers, die allen nog kans maken op de A en B finales. De nummer 17 staat slechts 1 punt achter de nummer 4.

Kortom, nog voldoende spanning in de komende vijf ronden! Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen uit de twaalfde ronde.