Indeling finalegroepen bekend

Nu de voorronden van de interne competitie zijn afgerond is de indeling van finalegroep A en finalegroep B bekend. Enkele spelers hebben zich teruggetrokken voor deelname aan de finalegroepen.

Verhoeven heeft bedankt voor deelname aan groep A en Pietrow heeft bedankt voor deelname aan de finalegroepen. Het bestuur heeft daarom een wild card gegeven aan Siban voor groep A om de plaats van Verhoeven op te vullen. Dit ook omdat Siban dit seizoen al zijn partijen gewonnen heeft in de interne competitie.

Het een en ander heeft ervoor gezorgd dat de volgende spelers in finalegroep A uit zullen gaan maken, wie zich de clubkampioen van SV Erasmus voor het seizoen 2011/2012 mag noemen. Dat zijn:

 • Frank van Zutphen
 • Cander Flanders
 • Paul Wilhelm
 • Joop van ‘t Hoenderdaal
 • Frits Steenbergen
 • Arie de Jong
 • Jan Smit
 • Michael Siban

Kijk hier voor de actuele stand en voor de indeling voor de eerstvolgende ronde van finalegroep A. Het totale programma zal overigens zo snel mogelijk op de site verschijnen.

Ook in finalegroep B zijn de acht deelnemers bekend. De volgende spelers gaan de komende acht ronden uitmaken wie zich de kampioen van groep B mag noemen. De volgende spelers hebben zich geplaatst voor finalegroep B:

 • Leo Verhoeven
 • Jaap van Meerkerk
 • Henry Pijpers
 • Jan Hoek van Dijke
 • Bram de Knegt
 • Herman Beerling
 • Lucian Mihailescu
 • John Helstone

De actuele stand en de indeling voor de eerstvolgende ronde van finalegroep B is te vinden onder de link. Ook hier streven wij er naar om het volledige programma zo snel mogelijk op de website te plaatsen.

De overige deelnemers aan de voorronde vervolgen in een C-competitie, die volgens het Zwitsers systeem wordt verspeeld.