Finalerondes van start gegaan

Maandag 23 januari stond de eerste ronde van de finale van de interne competitie op het programma. Er wordt in drie groepen gespeeld. In de A-groep en de B-groep wordt een gesloten competitie gespeeld met 8 spelers en in de C-groep een competitie volgens het Zwitsers systeem.

En zoals het hoort bij een finaleronde. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. De borden boden dan ook meteen veel spektakel.

Toch duurde het lang voor de eerste overwinning in de A-groep tot stand kwam. Het regende remises en alleen Flanders wist zijn partij te winnen van Smit. Hierdoor gaat hij na de eerste ronde aan de leiding in groep A.

Kijk hier voor de uitslagen en de stand in finalegroep A.

In groep B ging het er minder vredelievend aan toe. Hoek van Dijke wist te winnen van Van Meerkerk, nadat de laatste een toren cadeau deed. En Verhoeven wist zijn favorietenrol waar te maken in groep B door Helstone te verslaan. De partij tussen Pijpers en Beerling eindigde in remise.

De uitslagen en de stand in finalegroep B zijn hier te vinden.

In de C-groep waren er in de eerste ronde zes partijen. De Hoog wist verrassend te winnen van Ansem. Daarnaast waren er overwinningen voor Simons en voor De Boer. Rook wist Van der Linde knap op remise te houden.

Kijk hier voor de uitslagen en de stand in finalegroep C.