Erasmus verliest ratingpunten

De nieuwe ratinglijst van februari 2012 is weer uitgekomen. Helaas heeft onze schaakvereniging ten opzichte van de vorige ratinglijst 45 punten in moeten leveren. De opdracht voor de komende periode is dan ook duidelijk. Onze verloren ratingpunten weer terug verdienen. Te beginnen in de RSB competitie, want daar moeten we de tweede helft van het seizoen nog flink aan de bak.

In deze lijst zijn onder meer de resultaten van een deel van de voorronde van de interne competitie en de resultaten van de RSB-competitie verwerkt. Hieronder een overzicht van de grootste ratingstijgers, waar de vlag uitkan. En helaas ook verschillende dalers, die weer terug naar de schaakboekjes moeten…

De top 5 stijgers van de afgelopen periode staat hieronder:

 1. Henry Pijpers:       + 55 ratingpunten
 2. Joram Simons:       + 53 ratingpunten
 3. Pim Kleinjan:       + 43 ratingpunten
 4. Jan Hoek van Dijke:    + 43 ratingpunten
 5. Cor van As:        + 41 ratingpunten

En helaas ook een top 5 dalers.

 1. Cees Rook:         - 80 ratingpunten
 2. John Helstone:       - 63 ratingpunten
 3. Alik Tchavelachvili:    - 58 ratingpunten
 4. Teije de Jong:       - 56 ratingpunten
 5. Ruurd Ouwehand:      - 49 ratingpunten

Alle ratings zijn te vinden op de subpagina Rating op de website van SV Erasmus.