Cor van As handhaaft zich aan de top van het klassement

Maandag 17 september stond de tweede ronde van de interne competitie op het programma. Wisten de grote verrassingen van de eerste ronde de juiste flow vast te houden?

Het ging er op de verschillende borden weer spannend aan toe.

Cor van As moest het in de tweede ronde opnemen tegen Jan Hoek van Dijke. Hoe het precies gegaan is, is niet helemaal bekend, maar aan het einde van de avond wist Cor aan het langste eind te trekken. Met een score van 2 uit 2 en een TPR van 2538 (!) is hij heel goed uit de startblokken gekomen!

Naast Van As zijn er nog vier anderen met de volle 100% score. Verhoeven won van Simons, Van Meerkerk van Van der Linde, Arie de Jong won van Alik Tchavelachvili. Van Zutphen won tot slot van Beerling, in een partij waar lange tijd de remisemarge niet werd overschreden, maar een toreneindspel toch in het voordeel van Van Zutphen uitviel.

Tot slot nog twee andere verrassingen. Harry Nefkens wist Lucian Mihailescu aan de zegekar te binden! En Peter Hurkmans wist Teije de Jong knap op remise te houden.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen van de tweede ronde.