Niemand weet de 100% score te handhaven

Op maandag 24 september werd de derde ronde van de interne competitie gespeeld. Omdat het derde team van Erasmus speelde tegen het eerste van Papendrecht / Alblasserdam waren er wat minder partijen.

Maar ondanks dat er minder partijen werden gespeeld, vielen er ook ditmaal weer enkele interessante verrassingen te noteren.

Zo wist Jan Smit voor het eerst Cander Flanders in een reguliere partij te verslaan! Rinus van der Linde wist zijn vorm uit de eerste ronde weer terug te vinden en was ditmaal te sterk voor Emile Verhoef. En wat te denken van Harry Nefkens? Die wist Alik Tchavelachvili te verslaan!

Aad Jan Roos behaalde zijn eerste echte halfje in de interne competitie door Koos de Hoog op remise te houden.

En dan de koplopers. Van Meerkerk speelde tegen Arie de Jong en deze partij eindigde in remise. Een resultaat waarin Verhoeven zich tegen Kleinjan ook in moest berusten. Jan Smit wist zich door de overwinning op Flanders bij de koplopers te voegen.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen van de derde ronde.