Liam Vrolijk wint met Klim-Op NK rapidschaak jeugdteams t/m 10 jaar

Een leuk bericht over Liam Vrolijk, zoon van ons eersteteamspeler Olivier. Met het E team (t/m 10 jaar) van Klim-Op is hij op zondag 23 september Nederlands Kampioen geworden te Mierlo, op het NK rapidschaak voor jeugdteams.

Een spannend toernooi en uiteindelijk een half bordpunt geëindigd boven het sterke E jeugdteam van De Schaakmaat uit Apeldoorn. Het team van de Klim-Op bestond uit Sebastiaan Janse (bord 2), Cedric Kerkmeester (bord 3), Tommy Tran (bord 4) en Liam Vrolijk. Liam had 100% aan bord 1 (7 punten uit 7 partijen) en heeft diverse sterke tegenstanders opzij gezet, waaronder Renso Steunenberg van De Schaakmaat en Jeffrey van Eek van SV De Toren uit Arnhem.

Een kort verslag is te vinden op de website van de RSB.

Liam, Sebastiaan, Cedric en Tommy: Van harte gefeliciteerd met deze fantastische prestatie!