Analyse van de partij Van Zutphen – Mihailescu

Tijdens de eerste ronde werden er weer verschillende interessante partijen gespeeld. Eén van die partijen, was de partij van Van Zutphen tegen Mihailescu. Een goede partij, Fritz had in zijn blunder check slechts één relevante verbetering ten opzichte van de gespeelde zetten.

Al vrij vroeg in de stelling kreeg zwart het loperpaar tegen een paardenpaar voor wit. In veel stellingen is het loperpaar sterker, maar in deze partij is het tegenovergestelde te zien. Speel hier de partij zelf na (inclusief analyse).

Frank van Zutphen – Lucian Mihailescu

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail: webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.