Verrassende uitslagen in de vierde ronde

Maandag 1 oktober stond de vierde ronde van de interne competitie op het programma. Een volle zaal, maar toch relatief weinig partijen. Dit omdat het tweede het opnam tegen het derde van RSR Ivoren Toren.

En waar het dit seizoen aan ligt? Ook deze ronde waren er weer verschillende verrassingen te noteren!

Van de partijen heeft uw verslaggever weinig gezien, maar sommige uitslagen spreken boekdelen. Zo won Wim Witvliet (met 92 jaar officieel de oudste schaker van de RSB) van Rinus van der Linde. En Aad Jan Roos wist zijn eerste overwinning sinds zijn terugkeer te boeken tegen Ron Ansem.

Andere verrassingen waren de remise van Jan Melis tegen Teije de Jong en ook Wil de Boer speelde een fraaie remise tegen Joram Simons.

Koplopers Cor van As en Jaap van Meerkerk leden hun eerste nederlaag tegen respectievelijk Frank van Zutphen en Paul Wilhelm.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen van de vierde ronde.