Verhoeven meldt zich bij de koplopers

In de zesde ronde van de interne competitie werden er in totaal 12 partijen gespeeld. Ook dit maal waren er weer verschillende interessante verrassingen te noteren.

Zo wist Jan Smit van Joop van ’t Hoenderdaal te verslaan, waardoor hij inmiddels op een knappe vierde plaats in de tussenstand staat (met een TPR van 1971!). Net achter Leo Verhoeven, die zich door een overwinning op Wim Witvliet aan de top van het klassement vestigde. Paul Wilhelm kwam als koploper namelijk niet verder dan remise tegen Ruurd Ouwehand.

Andere interessante verrassingen in de zesde ronde waren de overwinning van Peter Hurkmans op Alik Tchavelachvili en de overwinning van Rens Hesselmans op Lucian Mihailescu.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen van de zesde ronde.