Jan Smit en Pim Kleinjan doen goede zaken

Maandag 29 oktober werd de achtste ronde van de interne competitie gespeeld. Het bekerteam speelde een uitwedstrijd tegen ’t Springende Peert en het viertal van Erasmus mocht het thuis opnemen tegen Sliedrecht.

Maar desalniettemin kruisten 22 spelers de degens.

De afwezigheid van koplopers Van Zutphen en Verhoeven (vanwege de RSB beker) bood andere spelers de kans om dichterbij te komen. Jan Smit (door een overwinning op Arie de Jong) en Pim Kleinjan (dankzij een overwinning op Ruurd Ouwehand) deden hier hele goede zaken. Zij staan nu op een gedeeld derde plaats. Jan Smit zelfs met een TPR van 2013!

Ook dit maal weer opmerkelijke resultaten. Rinus van der Linde won van Henry Pijpers. En er waren knappe remises van Wil de Boer (tegen Jaap van Meerkerk) en Jan Bruinsma (tegen Teije de Jong).

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen van de achtste ronde.