De Jong doet goede zaken

Maandag 18 februari werd de vierde ronde van de finalegroepen gespeeld. Wel volle bak, maar slechts een beperkt aantal partijen voor de interne competitie in verband met bekerverplichtingen tegen RSR Ivoren Toren en RSB competitieverplichtingen voor het derde team tegen Hendrik Ido Ambacht 1.

In de A-groep waren er twee partijen, in de B-groep één partij en in de C-groep drie partijen. 

Pim Kleinjan bezorgde Joop van ’t Hoenderdaal zijn eerste nederlaag in de A-grpep. Hij won een kwaliteit en wist dit netjes tot de overwinning te voeren. Henry Pijpers en Jan Smit speelden remise en zijn daardoor beiden van de nul af.

De uitslagen en de stand in finalegroep A zijn hier te vinden.

In de B-groep stond de topper tussen Jaap van Meerkerk en Arie de Jong op de affiche. In een duel dat in tijdnood werd beslist was Arie de Jong de sterkste. Hij heeft een fraaie 3 uit 3 en gaat daarmee alleen aan de leiding.

De uitslagen en de stand in finalegroep B zijn hier te vinden.

In de C-groep waren er weinig verrassingen. Frits Steenbergen won van Peter Hurkmans en voegde zich hierdoor naast Herman Beerling aan de top van het klassement.

Kijk hier voor de uitslagen en de stand in finalegroep C.