Mihailescu op het Tata Steel Chess Tournament

Lucian Mihailescu speelde dit jaar ook mee in de tienkampen van het Tata Steel Chess Tournament.

Met een fraaie gedeelde tweede plaats deed hij het daar erg goed. Kijk hier voor de uitslagen en standen van tienkamp 6F.

Eén van zijn overwinningen zijn na te spelen op deze website onder de Lees Meer knop. De analyses zijn van Frank van Zutphen. Veel schaakplezier!

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail: webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.

Of wil je een keer een partij wat uitgebreider laten analyseren door bijvoorbeeld Andrzej Pietrow, Frank van Zutphen of Leo Verhoeven? Stuur dan jouw partij naar de webmaster (e-mail: webmaster@sv-erasmus.nl). Dan analyseren wij de partij en plaatsen deze daarna op onze website.