Interessante partij uit de vierde ronde

Naast drie hoofdprijzen kent het Watertorentoernooi ook drie verschillende ratingprijzen. Hiervoor is het speelveld in vier gelijke groepen ingedeeld (rekening houdend met drie terugtrekkingen ten opzichte van de oorspronkelijke inschrijvingen). De drie ratinggroepen voor dit jaar zijn < 1750, < 1675 en < 1450. Per ratinggroep wordt ook een bedrag van € 40 verdeeld!

Maandag 20 mei wordt niet gespeeld vanwege Pinksteren. De eerst volgende ronde is op maandag 27 mei. Voor de liefhebbers die het schaken niet kunnen laten. Onder de “Meer Lezen” is een hele leuke partij tussen Alik Tchavelachvili en René Weerts te vinden uit de vierde ronde van het Watertorentoernooi.

Alik Tchavelachvili – René Weerts

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail: webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.