Erasmus verliest rating

Als schaakvereniging zijn wij iets minder sterk geworden. Was de gemiddelde rating in februari 2013 nog 1669, volgens de laatste lijst van mei 2013 moet Erasmus het doen met een gemiddelde rating van 1666.

Dit is onder meer het gevolg van de mindere prestaties in de tweede helft van de RSB competitie, die in deze ratinglijst is gewerkt. Onder de “Meer Lezen”┬áis het overzicht van de toppers en de tobbers van het voorjaar 2013 te vinden.

De top 5 stijgers van de afgelopen periode staat hieronder:

1. Rinus van der Linde   + 48 ratingpunten 
2. Henry Pijpers      + 18 ratingpunten 
3. Frits Steenbergen    + 18 ratingpunten 
4. Lucian Mihailescu    + 16 ratingpunten 
5. Peter Hurkmans     + 15 ratingpunten

En helaas ook een top 5 dalers.

1. Paul Wilhelm      - 36 ratingpunten 
2. Rens Hesselmans     - 35 ratingpunten 
3. Cander Flanders     - 30 ratingpunten 
4. Gilles Donze      - 27 ratingpunten 
5. Jan Bruinsma      - 26 ratingpunten

Alle ratings zijn te vinden op de subpagina Rating op de website van SV Erasmus of op de ratingsite van Mark Huizer.