Iets minder ratingpunten voor Erasmus

De ratinglijst van augustus is weer uitgekomen. Ten opzichte van de vorige ratinglijst hebben wij gemiddeld 2,5 ratingpunt per lid ingeleverd. In deze ratinglijst is een fout geslopen, bij partijen van Leo Verhoeven is abusievelijk het KNSB nummer van Andrzej Pietrow vermeld. Dit is al doorgegeven aan de KNSB en dit wordt als het goed is medio augustus aangepast.

Dat geeft dus slechts een voorlopig overzicht van de nieuwe ratings. In deze ratinglijst zijn onder meer de finalegroepen van de interne competitie en het Watertorentoernooi verwerkt. Onder de Meer Lezen knop zijn de winnaars en verliezers van de laatste drie maanden te vinden. Ten opzichte van de ratinglijst van mei zijn er grote verschillen te zien!

De top 5 stijgers van de afgelopen periode staat hieronder:

1. Frits Steenbergen    + 118 ratingpunten 
2. Cor van As       + 79 ratingpunten 
3. Carel Keller      + 63 ratingpunten 
4. Joop van 't Hoenderdaal + 51 ratingpunten 
5. Peter Hurkmans     + 43 ratingpunten

En helaas ook een top 5 dalers.

1. Aad Jan Roos      - 62 ratingpunten 
2. Lucian Mihailescu    - 47 ratingpunten 
3. Rens Hesselmans     - 38 ratingpunten 
4. Alik Tchavelachvili   - 31 ratingpunten 
5. Jaap van Meerkerk    - 27 ratingpunten

Alle ratings zijn te vinden op de subpagina Rating op de website van SV Erasmus of op de ratingsite van Mark Huizer.