Koop online en ondersteun daarmee onze schaakvereniging

Vanaf heden is het voor iedereen die SV Erasmus een warm hart toedraagt mogelijk om SV Erasmus GRATIS te sponsoren.

Ga de volgende keer dat je iets online wilt kopen eerst naar https://www.sv-erasmus.nl. Rechts op de website zie je een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Wehkamp en Zalando.

Als je vervolgens iets koopt bij één van deze bedrijven krijgt SV Erasmus hiervoor een commissie, terwijl je zelf dezelfde prijs voor het product betaalt. Het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via SV Erasmus kan je terecht bij 4500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Alvast bedankt namens schaakvereniging Erasmus!