Een bijzonder welkom voor Karoly Kiss & Marcel Tillemans

Maandag 2 september is het nieuwe seizoen weer van start gegaan. En meteen een erg leuk begin, waarbij wij twee nieuwe leden welkom mochten heten!

Karoly Kiss was vorig jaar al een paar keer komen kijken en gaat dit jaar bij ons meespelen. En Marcel Tillemans komt dit seizoen bij ons meespelen in de interne competitie. De eerste ronde gaf wisselend succes voor beide heren.

Karoly Kiss liet meteen zien, dat hij het schaakspelletje wel begrijpt. Zo werd Arie de Jong (de winnaar van de B-groep van vorig jaar) door hem direct op een nul getrakteerd. Marcel Tillemans kwam in deze eerste ronde niet verder dan een remise tegen Wim Witvliet.

Bij alle andere partijen trok de ratingsterkste aan het langste eind. Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen uit de eerste ronde.