Rustige avond in de vijfde ronde

In de vijfde ronde van de interne competitie stonden er slechts negen partijen op het programma. Het eerste team speelde namelijk thuis tegen Krimpen aan den IJssel 2 en ons viertal mocht het opnemen tegen SOF/DZP in Sommelsdijk.

Een mogelijkheid voor de achtervolgers om verder in te lopen op de koploper Leo Verhoeven, die met het eerste team meespeelde.

Aan de topborden waren echter veel remises te zien. Ruurd Ouwehand kwam niet verder dan een remise tegen Karoly Kiss en deze uitslag was ook te vinden op de uitslagenbriefjes van Jan Hoek van Dijke tegen Bram de Knegt en (heel knap!) van Wim Witvliet tegen Frits Steenbergen.

Daarachter was men iets minder vredelievend bezig. Zo was Aad Jan Roos te sterk voor Arie de Jong en behaalde Alwin Arnold zijn eerste overwinning van het seizoen. Coen van Vlijmen was zijn slachtoffer.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen uit de vijfde ronde.