Slechte generale, goede voorstelling?

Maandag 7 oktober was er een mooie volle zaal op Laurens Arcadia. In totaal 14 partijen, met daarbij de nodige verrassingen.

Waarbij de heren van het tweede team als het lijdend voorwerp fungeerden. Waren zij met hun gedachten al bij de eerste competitiewedstrijd van aanstaande vrijdag?

Zo deed Jan Bruinsma hele goede zaken door de op papier toch veel sterkere Henry Pijpers met een nul naar huis te sturen. En ook Arie de Jong kreeg een nul aan zijn broek van Rens Hesselmans. En ook de remise van Carel Keller tegen Frits Steenbergen mocht er zijn.

Dan deed Ruurd Ouwehand (de teamcaptain van het tweede) het toch beter. Hij snoepte het eerste halfje van de voorronde af van Leo Verhoeven deze voorronde. En ook Emil Verhoef wist Cander Flanders op een nette remise te houden.

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen uit de zesde ronde.