Op 2/3 van de voorronde is alles nog open

Maandag 18 november was het weer erg druk op Laurens Arcadia. Het eerste speelde tegen SO Rotterdam 3 en het viertal speelde tegen Dordrecht V1. En tegelijk stond ook ronde 12 van de voorronde op het programma.

In totaal 8 partijen en werden de punten in ronde 11 nog vaak gedeeld, in ronde 12 was er slechts één remise aan het einde van de avond.

Wim Witvliet wist heel knap Lucian Mihailescu op een remise te houden. Daarnaast waren er ook nog een paar verrassende uitslagen. Zo was Joram Simons in een mooi tijdnoodgevecht te sterk voor Jan Hoek van Dijke.  En ook fraai was de overwinning van Alwin Arnold, hij won een stuk tegen Jan Bruinsma en gaf dat voordeel niet meer uit handen.

Op 2/3 van de voorronde gaat Leo Verhoeven met een punt voorsprong aan de leiding. Daarachter zijn de verschillen erg klein. Het verschil tussen de nummer 8 Pim Kleinjan (recht op een plek in finalegroep A) en de nummer 18 Aad Jan Roos bedraagt slechts een punt, alles ligt dus nog open!

Kijk hier voor de actuele stand en voor alle uitslagen uit de twaalfde ronde.