Winning streaks voor Tillemans en Pijpers

Maandag 25 november was het al weer tijd voor ronde 13 van de interne competitie. Het bekerteam speelde tegen Krimpen aan den IJssel, waardoor er 11 partijen op de affiche stonden.

Slechts één puntendeling in deze ronde, waarbij in het merendeel van de partijen de hoogste ratinghouder ook de partij naar zich toe wist te trekken. 

Verrassing van de avond was de overwinning van Wil de Boer op Jan Hoek van Dijke.

Daarnaast deed Marcel Tillemans met een overwinning op Karoly Kiss goede zaken. Het was inmiddels al zijn derde overwinning op rij en daarmee komt hij na ronde 13 op een ongedeelde tweede plaats terecht. Hetzelfde deed Henry Pijpers, ook hij boekte zijn derde overwinning op rij. In deze ronde was hij te sterk voor Jan Smit en hij klopt daardoor na een fletse start van het seizoen inmiddels op de deur van de top 10 van de ranglijst.

Kijk hier voor de actuele stand en alle uitslagen uit de dertiende ronde.