Iets minder ratingpunten voor Erasmus

Per 1 november is er weer een nieuwe ratinglijst. Er zijn slechts weinig wijzigingen in de rating van onze leden, met als gevolg dat de gemiddelde sterkte per saldo ook niet is veranderd. Onze gemiddelde rating is gelijk gebleven aan 1640.

In deze lijst zijn onder meer de resultaten van het Persoonlijk kampioenschap van de RSB en het Open NK in Dieren meegenomen. Voor deze lijst hebben wij daarmee vier winnaars en slechts drie leden die wat rating hebben moeten inleveren.

De top 4 stijgers van de afgelopen periode staat hieronder:

1. Olivier Vrolijk     + 45 ratingpunten 
2. Rens Hesselmans     + 13 ratingpunten 
3. Joop van 't Hoenderdaal +  7 ratingpunten 
4. Marcel Tillemans    +  2 ratingpunten

En helaas ook een top 3 dalers.

1. René Weerts       - 46 ratingpunten 
2. Paul Wilhelm      - 29 ratingpunten 
3. Leo Verhoeven      -  6 ratingpunten

Alle ratings zijn te vinden op de subpagina Rating op de website van SV Erasmus of op de ratingsite van Mark Huizer.