Raindropchess

In de agenda van onze vereniging staat de Sinterklaasavond op maandag 2 december. We willen het dit keer anders doen dan in voorgaande jaren.

Op het programma staat Raindropchess, dat is een vorm van schaken met toevalsfactoren. De avond begint met een uitleg door Adri Helfrich. Daarna is het praktijk.

Als vereniging hebben we overigens een spel “verdiend” voor onze inbreng bij de Denksportdag.

Ik reken mezelf bij het schaken tot de aartsconservatieven (“wat de boer niet kent, dat …”), maar ik kom. Ik heb me laten overtuigen dat het een leuke variant op ons spel is. In ieder geval voor één avond.

Voor degenen die Raindropchess heel leuk gaan vinden, bestaat de mogelijkheid een spel te kopen (naast natuurlijk de mogelijkheid het spel van de vereniging te lenen).

Verzoek aan mij (e-mail:secretaris@sv-erasmus.nl) of Jaap (e-mail:competitieleider@sv-erasmus.nl) te laten weten of je denkt te kunnen komen. Dan kunnen we daar rekening mee houden bij de voor een Sinterklaasbijeenkomst gepaste bestellingen.

Met vriendelijke groet,

Leo Verhoeven