Weerts wint C-groep!

René Weerts speelde op zaterdag 15 december 2013 mee in het rapidkampioenschap van Overschie, wat toch een behoorlijke prijzenpot kende.

De A-, B- en C-groep waren bij elkaar gegooid, dus her en der ook een tegenstander van rond de 2200; die waren net iets te sterk voor me. Een tegenstander met een rating van 1900 raakte na 11 zetten een toren kwijt, speelde toch stug door, maar verloor op vreselijke wijze. De partij is te vinden onder de “Meer Lezen” knop.

Met 4 uit 7 en de overwinning in de C-groep mag ik op een succesvol toernooi terugkijken!

René Weerts

René Weerts – Rik Zwart: Open schaakkampioenschappen van Overschie, 15 december 2013

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail:webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.