Koop online en ondersteun Erasmus

Sinds enige tijd is Erasmus aangesloten bij Sponsorkliks. Met Sponsorkliks is het voor iedereen die SV Erasmus een warm hart toedraagt mogelijk om SV Erasmus GRATIS te sponsoren. Tot op heden staat de teller al op € 40! Maar dat kan uiteraard nog veel meer worden!

Hoe werkt het dan?

Ga de volgende keer dat je iets online wilt kopen eerst naar https://www.sv-erasmus.nl. Rechts op de website zie je een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Booking.com, Cheap Tickets, Independer, Wehkamp, Zalando en vele andere bedrijven.

Als je vervolgens iets koopt bij één van deze bedrijven krijgt SV Erasmus hiervoor een commissie, terwijl je zelf dezelfde prijs voor het product betaalt. Het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via SV Erasmus kan je terecht bij 4500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!