Knappe prestaties Erasmianen Open Prometheus Kampioenschap

We berichtten er al eerder over, dat de Erasmianen het goed deden in de B-groep van het Open Prometheus Kampioenschap te Delft. Na drie ronden gingen Cor van As en René Weerts beiden met 3 uit 3 aan de leiding.

Cor van As wist deze goede vorm vast te houden en met een score van 5½ uit 7 werd hij gedeeld eerste van de B-groep!

Een hele knappe prestatie getuige ook de TPR van 1801 (ongeveer 150 punten boven zijn rating)! Van As eindigde gelijk met Han Nicolaas (werd nummer 1 op weerstandspunten) en Mark Breton. René Weerts draaide ook het hele toernooi mee in de top en eindigde met 4½ uit 7 op een nette vijfde plaats!

Winnaar van de A-groep werd IM Jan-Willem de Jong. Alle uitslagen en de eindstand zijn terug te vinden op de toernooipagina op de Delftse Schaaksite.