Wie wordt de opvolger van Verhoeven?

Aanstaande maandag (7 april) spelen we om het snelschaakkampioenschap van onze vereniging.

Het wordt een leuke schaakavond. Tegelijk spannend (waarbij een snelle zet aan het eind vaak belangrijker is dan de beste zet) en ontspannend (want zo hoog is de inzet nu ook weer niet).

Het idee is in een aantal ongeveer even sterke groepen met een voorronde te beginnen. De bovenste twee of drie van een groep plaatsen zich voor de A-finale. De volgende twee of drie voor de B-finale, enzovoorts. Zo blijft iedereen langere tijd wel ergens voor in de race.

Graag maandag aanwezig zijn uiterlijk om 20.00 uur, maar liever wat eerder. Dan kan Jaap de indeling met betrekking tot de voorronde rustig in orde maken. Mocht je wel kunnen komen, maar alleen iets later: laat het Jaap svp even weten (via de email – zie op de cc-balk – tot maandag 18.00 uur of uiterlijk die maandag tot 20.00 uur via de telefoon: (06 – 24 21 38 58).