Laat weten of je er bij bent

Aanstaande maandag 7 juli is het zo ver. De eerste avond van ons zomeravondschaak, net tussen de WK-voetbalavonden door. Start om 20.00 uur. We zijn er vanaf ongeveer half acht.

Net als vorig jaar zijn we te gast in Humanitas Akropolis, Achillesstraat 290, 3054 RL Rotterdam. Voor degenen die er niet eerder zijn geweest. Het is in de wijk 110 morgen, op een forse steenworp ten westen van Laurens Arcadia.

Jaap van Meerkerk heeft veel aan de voorbereiding gedaan. Het belooft een leerzame avond te worden, met uiteraard ruim tijd om zelf te schaken. Vriendelijk verzoek om – uiteraard voor zover je dat nog niet hebt gedaan – aan mij (010 – 4613917 of secretaris@sv-erasmus.nl) of aan Jaap (010 – 4213746 / 06 – 24 21 38 58 of competitieleider@sv-erasmus.nl) door te geven of je erbij hoopt te zijn. Dat is handig voor het houvast op papier (niet te weinig printjes maar ook niet te veel) en de door ons in te kopen consumpties voor later op de avond.

Hopelijk tot maandag! Met vriendelijke groet,

Leo Verhoeven