Hartverwarmende opkomst

Gedurende het jaar raken alle stukken altijd door elkaar. Op maandag 28 juli stond daarom een avondje stukken en spellen opruimen op het programma. Zodat we volgend jaar weer met complete spellen met stukken van gelijke grootte de edele strijd op de 64 velden aan kunnen gaan.

En wat een mooie opkomst, maarliefst 14 Erasmianen kwamen helpen. Vanuit hier, heel veel dank voor de heren Aad Jan, Arie, Bernhard, Carel, Cor, Frits, Jaap, Jan (2x), Koos, Leo, Peter en Ruud!

Uit de inventarisatie is ook gebleken dat er nog veel materiaal over is. Mochten er scholen, maatschappelijke organisaties en dergelijke zijn die behoefte hebben aan schaakspellen, dan kunnen wij elkaar helpen. Stuur dan een e-mail naar onze secretaris Leo Verhoeven via secretaris@sv-erasmus.nl en dan kan je deze zolang de voorraad strekt gratis af komen halen.

Frank van Zutphen