Nieuwe adres: Meidoornsingel 181, Rotterdam

Met ingang van het nieuwe seizoen heeft Erasmus een nieuwe speellocatie. Vanaf maandag 1 september 2014 (datum ALV) gaan wij spelen in Laurens Borgsate op de Meidoornsingel 181 te Rotterdam-Schiebroek. Kijk hier om de nieuwe locatie op de kaart te bekijken.

De eerste indrukken van de nieuwe zaal zijn erg positief! Grote voordelen van de nieuwe zaal zijn dat het een ruime en gezellige zaal is met buiten de zaal goede mogelijkheden om na te praten en te analyseren. Daarnaast ligt de zaal op de begane grond waardoor hij van buiten direct te zien is. Er is voldoende (gratis) parkeergelegenheid in de directe omgeving en de locatie is goed te bereiken via tram 25 of bus 35, die vlakbij stoppen.

Kortom, kom vooral eens een kijkje nemen op de maandagavond vanaf 20.00 uur!