Vijf partijen van Wim Posthumus

Voor de schakers die na ons mooie rapidtoernooi van afgelopen zaterdag in een zwart gat zijn gevallen, is er nu de speciale Erasmus ‘wij helpen je het weekend door’-service.

Voor dit weekend hebben we vijf leuke partijen van Wim Posthumus met commentaar van zijn hand. Pas lid sinds dit seizoen, maar een sterke speler en absolute aanwinst (niet alleen schaaktechnisch trouwens) voor onze vereniging! Na te spelen na de Meer Lezen!

Zelf ook een leuke partij gespeeld die het verdient om te worden gedeeld? Stuur deze dan op. Dan plaatsen we deze ook op de website!

Leo Verhoeven – Wim Posthumus

Wim Posthumus - Jaap van Meerkerk

Wim Posthumus - Bernhard Ruimschoot

Marvin Dekker - Wim Posthumus

Wim Posthumus - Lucian Mihailescu

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail: webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.