Felicitaties voor deze topprestatie

We wisten al dat het derde ging promoveren. Maar nu de wedstrijd De Pionier 2 – De Penning 1 in 2 – 6 is geëindigd is het derde team van Erasmus één ronde voor het einde van de competitie kampioen in de derde klasse geworden.

Hulde voor deze fantastische teamprestatie!

Na vijf ronden stonden er maar liefst zes (!) Erasmianen in de top 10 van spelers met de beste resultaten uit klasse 3B met Joram Simons, Bernhard Ruimschoot, Ron Ansem, Lucian Mihailescu, Herman Beerling en Aad Jan Roos.  Maar ook de andere teamleden Bram de Knegt, Cor van As en Rens Hesselmans hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan dit mooie resultaat. Wat een overheersing en zeer terecht dat het derde komend jaar weer in de tweede klasse gaat spelen.

Alle uitslagen en de stand zijn te vinden op de RSB-website.