Op zaterdag 19 september

Ook dit jaar werkt schaakvereniging Erasmus weer mee aan de Denksportdag Rotterdam-Noord! De komende weken houden wij je op de hoogte van de ontwikkelingen en het programma!

Hij komt

Damlegende Ton Sijbrands is 19 september weer van de partij. De veelvuldig wereldrecordhouder blinddammen en oud-wereldkampioen heeft zijn komst toegezegd. Sijbrands was vorig jaar ook in Rotterdam op de denksportdag, gaf toen een geslaagde simultaan tegen jong en oud en verraste de organisatie met een toegift door 2 blindpartijen te spelen en te winnen. Tevens kondigde hij toen aan om in december het wereldrecord blinddammen aan te vallen. Dat record staat inmiddels weer op zijn naam. 32 partijen blind tegelijkertijd.

Reserveren simultaan 19 september 2015, 12.15u Atrium Humanitas Bergweg.

Sijbrands zal deze keer in ieder geval een inschuifsimultaan geven, 10 deelnemers tegelijk en verliezers worden vervangen door vers bloed. Wilt u spelen? Schrijf u alvast in via info@denksportdagRotterdamNoord.nl!! Doe mee!