Met veel offervuurwerk!

Deze week maar liefst drie interessante partijen in de mailbox voor plaatsing op de website!
Jaap van Meerkerk laat zijn knappe remise zien tegen Martijn Vos van Zwijndrecht 1. Een mooie partij, waar wellicht zelfs nog meer in had gezeten voor Van Meerkerk!

Daarnaast twee leuke aanvalspartijen uit de zevende ronde van de interne competitie. De overwinning van Ruurd Ouwehand op Wim Witvliet met een mooi lange termijn offer. En de zege van Frank van Zutphen op Emil Verhoef met een leuk en leerzaam offer.

Viewer by ChessTempo

Zelf ook een interessante partij gespeeld? Stuur deze dan in pgn.formaat naar de webmaster (e-mail:webmaster@sv-erasmus.nl) met een kort begeleid schrijven. Meer informatie hoe dat te doen is te vinden op de pagina met de Handleiding voor het aanleveren van partijen.