Je hebt van die dagen…

Vrijdag 6 november stond de eerste ronde van de RSB beker op het programma. Wij waren in de loting gekoppeld aan Spijkenisse. Een team uit de promotieklasse, maar de onderlinge ratings ontliepen elkaar niet zoveel.

Kortom, het zou van de vorm van de dag af gaan hangen. En ja, dan heb je van die dagen…

… waar alles misloopt. Een korte samenvatting: De stellingen waren bij niemand heel overtuigend, maar hele (Andrzej Pietrow) en halve punten (Leo Verhoeven en Frank van Zutphen) werden weggeven in een zet. En ook Wim Posthumus kon de eer niet redden.

En dus met 4 – 0 weer naar huis. Om een modern filosoof aan te halen: “Ieder nadeel heb zijn voordeel”. Nu kunnen we ons weer volledig op de competitie gaan richten.

Kijk hier voor alle uitslagen in de de RSB-beker.

Frank van Zutphen