Tweede lustrum Erasmus

Namens het bestuur van Schaakvereniging Erasmus nodig ik u graag uit voor een gezellige avond op maandag 28 december, te beginnen om 20.00 uur, in onze speelzaal in Laurens Borgsate, Meidoornsingel 181, 3053 BP Rotterdam.

Bijzonder is dat we ons tweede lustrum vieren. Reden om ook “externen” uit te nodigen vanwege hun band met één van de voormalige schaakverenigingen Hillegersberg, N.R.S.G. Wilhelm Steinitz en Schiebroek/Westen Regina.

Vanwege het tweede lustrum pakken we uit met de drankjes en de versnaperingen. De hoofdmoot van de avond is schaken, uiteraard, op een meer dan gebruikelijke speelse manier. Het bestuur heeft een gevarieerd programma in gedachten.

Vriendelijk verzoek me even te laten weten of u komt via secretaris@sv-erasmus.nl. Als we weten hoeveel spelers er zijn, kunnen we de schaakactiviteiten beter voorbereiden. Voor de inkopen is dat ook handig.

Met vriendelijke groet,

Leo Verhoeven