Mee naar de film?

Van donderdag 3 tot en met woensdag 9 december draait iedere avond – behalve uiteraard op de maandag, er is rekening gehouden met onze schaakavond – om 21.15 uur de film Pawn Sacrifice in bioscoop Lanteren Venster (op de Kop van Zuid).

De film Pawn Sacrifice gaat over de tweekamp Fischer – Spassky. Meer informatie staat op de website van Lantaren Venster.

Het lijkt een aardig idee om met clubgenoten naar deze film te gaan.

UPDATE: We gaan op zondag 6 december. Aansluiten is uiteraard nog mogelijk!

Laat me svp uiterlijk woensdag om 19.59 uur weten of je daar belangstelling voor zou hebben via secretaris@sv-erasmus.nl. Dan stuurt Frank later die avond aan de belangstellenden een zogeheten Datumprikker rond. Daarop kun je aangeven op welke avond(en) je eventueel zou kunnen. En daaruit (reageer dan svp heel snel) kan dan de meest gezamenlijke avond worden geprikt.

Vriendelijke groet,

Leo Verhoeven