Frank van Zutphen – Jaap van Meerkerk

Maandag 22 december (ronde 16 van de interne competitie) speelden Frank van Zutphen en Jaap van Meerkerk een heerlijke partij tegen elkaar. Maar was het kwaliteitsoffer van Van Zutphen nu wel of niet goed? En was de daarop volgende koningsaanval nu wel of niet te pareren?

Beide spelers hadden op dat moment het idee achter de betere stelling te zitten! Dat leverde niet alleen een mooie strijd op het bord op. Bij de analyse na de partij ging de gepassioneerde discussie door, de volgende dag was er enerverend Whatsapp- en mailverkeer en hieronder sluiten we onze bevindingen af op de website: met een duo-analyse door beide hoofdrolspelers!

Onder de Meer Lezen is het commentaar van beide heren te vinden! Veel naspeel- en leesplezier!

Frank van Zutphen – Jaap van Meerkerk, Erasmus interne competitie, ronde 16, 22 december 2015

Viewer by ChessTempo