Erasmus promoveert naar 1e klasse!

Nog 1½ bordpunt had Erasmus 2 nodig in de laatste ronde tegen Nieuwerkerk aan den IJssel 2 voor het kampioenschap. Die bordpunten waren rond een uur of 10 al binnen dankzij een overwinning van Davin Mostert en een remise van Ruud Dröge!

Uiteindelijk sloot het tweede in stijl af met een fraaie 5½ – 2½ overwinning. Met 5 overwinningen en 2 gelijke spelen is ons tweede met afstand kampioen geworden! Volgend jaar gaat het tweede van Erasmus daardoor in de eerste klasse van de RSB spelen.

Deze mooie prestatie is neergezet door Ruud Dröge, Gilles Donze, Ruurd Ouwehand, Wim van der Kraats, Paul Wilhelm, Frits Steenbergen, Davin Mostert, Emil Verhoef en de invallers Jan Smit, Henry Pijpers en Jaap van Meerkerk. Felicitaties voor het tweede team!

Frank van Zutphen

Voorzitter SV Erasmus