Lente aanleiding voor eerste testpotje!

Nu de temperatuur dit weekend weer naar de 20 graden gaat, was dat een goede reden voor Jan Hoek van Dijke, Jaap van Meerkerk en Ruurd Ouwehand om het buitenschaakspel een keer in het zonnetje te testen! Is het snel en gemakkelijk op te zetten? Is het prettig spelen?

Want binnenkort gaat Erasmus met de schaaksport naar buiten!

Eerder dit jaar heeft de gebiedscommissie Hillegersberg-Schiebroek het bewonersinitatief ‘De schaaksport naar buiten!’ van schaakvereniging Erasmus en Laurens Borgsate goedgekeurd!

Hiermee heeft Erasmus een buitenschaakspel aan kunnen schaffen en binnenkort gaat Erasmus verschillende leuke buitenactiviteiten organiseren met het nieuwe buitenschaakspel!

Hoe de allereerste partij is geëindigd? Geen idee. Belangrijker zijn alle mooie partijen, lessen en trainingen (zomerschaak!), die de komende periode worden georganiseerd. Binnenkort meer info! Hou hiervoor de website in de gaten!