The beautiful eight!

De deadline is gesloten voor de Spindler Makelaars Spektakelprijs (SMS-prijs). In de laatste week zijn er nog twee nieuwe inzendingen bijgekomen. De fraaie overwinning van Arno Luinenburg op Henry Pijpers, waarbij vooral de varianten die niet op het bord kwamen, maar wel op het bord hadden kunnen komen, erg interessant waren. En het heerlijke torenoffer van Henk Ochtman tegen Selman Ercan wat de inleiding is van een niet te stoppen koningsaanval!

Weer twee nieuwe parels bij de toch al mooie collectie van spectaculaire partijen van dit jaar. De jury gaat zich dit weekend beraden en maandag volgt de prijsuitreiking! Alle partijen zijn na de Meer Lezen na te spelen!

Bram de Knegt – Henk van der Velde

Bram de Knegt - Rens Hesselmans

Gerard Kastelein - Dik van der Pluijm

Peter de Boer - Anton van Berkel

Arno Luinenburg - Jan Smit

Marvin Dekker - Steven de Wilde

Henry Pijpers - Arno Luinenburg

Selman Ercan - Henk Ochtman