Een prachtig naslagwerk!

Na 2 jaar werk hebben we, Carel Keller, en ik, het boekje De geschiedenis van … helemaal klaar. Met geweldige hulp van Wim Posthumus hebben we in 3 redactievergaderingen vele laatste eindjes in het document verwerkt.

Wim hield een professioneel logboek bij voor alle versies van het document. Vakwerk dus. Wim heeft er een fraaie lay-out van gemaakt, kopjes, hoofdstukken, teksten consistent gemaakt, inhoudspagina’s, bijlagen, updates van illustraties. Historische onjuistheden zijn rechtgezet. Kortom, het ei is nu gelegd.

Download hier het naslagwerk over de geschiedenis van SV Schiebroek en SWR.

De redactie heeft afgesproken dat we van het boekwerkje van 148 pagina’s eerst enkele proefdrukken laten maken. Ik zal die meenemen op de ALV. Belangstellenden kunnen het dan bestellen.

Jaap van Meerkerk