Superstart tweede viertal!

Maandag 31 oktober speelde het tweede viertal zijn eerste wedstrijd tegen het eerste viertal van De Willige Dame. En het seizoen begon heel goed! Het werd namelijk een verpletterende 3½ – ½ overwinning!

De drie overwinningen kwamen van de hand Peter Hurkmans, Harry Nefkens en Anton van Bokhoven. Peter Ruimschoot speelde aan het eerste bord. Ruimschoot kwam in tijdnood en tijdens de partij ontstond enige verwarring over de juiste instelling van de klok. Hoeveel tijd kreeg je er nu bij en wanneer? Uiteindelijk werd hier tot remise besloten.

Want hoe was het ook al weer? Het speeltempo bij de RSB en in de interne is als volgt: Iedere speler krijgt 1½ uur voor de partij en krijgt er daarnaast nog eens 15 seconden bij voor iedere zet. Als de vlag is gevallen, dan is de partij verloren. Het is dus belangrijk om goed op te letten dat de klok op de juiste manier is ingesteld (red.).

Kijk hier voor alle uitslagen van het tweede viertal in de RSB viertallencompetitie.

Jan Bruinsma