Succesvolle zevende editie van het Erasmus rapidtoernooi

Zaterdag 18 februari werd al weer de zevende editie van het Erasmus rapidtoernooi gespeeld. Ook dit jaar wisten weer vele schakers (van FM tot huisschakers) de weg naar Rotterdam te vinden! Van maarliefst 29 verschillende schaakverenigingen mochten wij deelnemers verwelkomen!

Het werd een mooie en spannende strijd, waarin de topfavorieten hun favorietenrol ook waar maakten. Winnaar met 6½ uit 7 werd FM Ivo Wantola, die slechts een halfje hoefde af te staan tegen FM John van Baarle. Op een gedeeld tweede plaats eindigden FM Johan Quist en Julian van Overdam met 6 punten na zeven ronden.

Kijk hier alvast voor alle uitslagen en de eindstand van het zevende Erasmus rapidtoernooi. Een uitgebreider toernooiverslag en een mooie fotocollage worden snel op de website geplaatst!