Voor het derde jaar op rij!

Weer erg leuk nieuws! Na onze succesvolle samenwerking van de afgelopen twee jaar is Spindler Makelaars ook dit jaar weer hoofdsponsor van het Watertorentoernooi vanaf maandag 10 april. Spindler Makelaars is bereid gevonden om haar naam te verbinden aan ons toernooi, dat daarmee weer de naam “Spindler Makelaars Watertorentoernooi” heeft gekregen.

Spindler Makelaars is NVM makelaar enĀ al bijna 30 jaar actief in Hillegersberg-Schiebroek. Kernwaarden van de organisatie zijn: Persoonlijke aandacht, kwaliteit en vakmanschap, plaatselijke marktkennis, centrale vestiging, open en klantgerichte werkwijze en duidelijkheid in de kosten. Zij doen bemiddeling bij de aankoop van onroerend goed, bemiddeling bij de verkoop van onroerend goed en taxaties van alle soorten onroerend goed. Neem eens een kijkje op de website van Spindler Makelaars of loop langs bij hun kantoor op het Rododendronplein 6a in Hillegersberg-Schiebroek.