Maandag 17 april geen schaken

Vanwege tweede paasdag wordt er vanavond niet geschaakt bij Erasmus. Op maandag 24 april wordt de tweede ronde van het Spindler Makelaars Watertorentoernooi gespeeld!

“En wat moet ik dan vandaag?” zullen de echte die-hards denken die klaar zijn met de paaseieren, meubelboulevards en geen dag kunnen zonder schaken. Voor hen is er ‘Erasmus to the rescue!’

Na de lees verder een aantal fraaie partijen uit de eerste ronde van het Spindler Makelaars Watertorentoernooi!

Speciaal voor de paasdagen!

Viier mooie partijen! We beginnen met een goede overwinning van Jaap van Meerkerk, die een heel bekend thema ook echt op het bord krijgt! En dan de verrassende overwinnning van Gerrit Boer op Pieter Sturm in de eerste ronde van het Spindler Makelaars Watertorentoernooi. De derde partij is één van de eerste officiële partijen van Amon Alemyar, hij wint net niet, maar wat een knappe partij. En als toetje het spektakelstuk tussen twee rasaanvalllers, Arno Luinenburg en Vincent Smol. Veel plezier!

Jaap van Meerkerk – Christiaan Munch

Gerrit Boer - Pieter Sturm

Amon Alemyar - Jan Smit

Arno Luinenburg - Vincent Smol