Tweede viertal gaat de boot in

Op de mooiste donderdagavond van maart scheepte ons viertal, aangekomen met fiets en tram, zich in op de – aan elkaar gelaste en met veel op- en afstapjes vertimmerde – rijnaken, liggend in ’t Hang.

Het onderwater home van Onésimus!

De stemming was opperbest en – in de boot – spraken we af om ons niet ‘in de boot’ te laten nemen. Maar helaas liep het heel anders. Alles, maar dan ook haast alles, ging fout en dat onder de ogen van één van onze prominente leden.

Bord 1 (Jan Bruinsma) werd al snel naar een nul gespeeld en ook op bord 2 (Peter Ruimschoot) volgde snel een nederlaag. Van deze partijen heb ik niets kunnen zien, de wandelpaden waren niet uitnodigend. Ikzelf (spelend op bord 3) zette een sterke aanvallende partij op, die ik op een manier (waarover niet gepraat mag worden) liet verzanden in de derde nul. Peter Hurkmans redde de eer van ons team door veel valkuilen te ontlopen en een welverdiende 1 binnen te slepen. Eindstand 3 – 1 in ons nadeel.

P.S. Ik speelde met pleister op duim.

Kijk hier voor alle uitslagen van het tweede viertal in de RSB viertallencompetitie.

Anton van Bokhoven