Klaar om jullie berichten te kunnen plaatsen!

Onze nieuwe website was natuurlijk al opgevallen. En inmiddels is het nieuwe team van webmasters ook al volledig operationeel.

Het is heel mooi nieuws dat er een team van 4 Erasmianen is gevonden, die zich bezig gaan houden met het onderhouden en verzorgen van de berichtgeving op de nieuwe website van Erasmus.

Vincent Smol gaat zich vooral richten op de techniek en de ontwikkeling van nieuwe functionaliteiten. Wim Posthumus, Wim Verkerk en ondergetekende gaan zich vooral bezig met het plaatsen van de berichten en de content op de website. De moderatoren werken volgens een schema van 1 week op, 2 weken af om zo de werkzaamheden goed te kunnen verdelen.

Dus, heb je een mooi schaakverhaal te vertellen, een mooie partij gespeeld of successen behaald op een leuk schaaktoernooi. Laat het ons weten, dan plaatsen wij dat ook op onze website. Stuur dan een bericht naar webmaster@sv-erasmus.nl en dan plaatsen wij het bericht zo snel mogelijk zoals jullie altijd al gewend waren!

Frank van Zutphen